Medarbejdere

Vi er en kreditværdig virksomhed baseret på Bisnodes kreditvurderingssystem. Vurderingen er foretaget ud fra en mængde forskellige beslutningsregler. Oplysningerne bliver opdateret dagligt via Bisnodes database. Kreditvurderingen af virksomheden er således altid aktuel.
Thomas Hougaard Nielsen
Thomas Hougaard Nielsen
direktør
Tlf. 24 40 66 24
Mail: thomas@lme.as
Kenny F. Jensen
Kenny F. Jensen
byggeleder
Tlf. 40 64 11 82
Mail: kenny@lme.as
Carsten Frid
Carsten Frid
byggeleder
Tlf. 22 97 61 13
Mail: carstenfrid@lme.as
Henning Andersen
Henning Andersen
materielansvarlig
Tlf. 40 64 11 92
Mail: henning@lme.as
Hans Schnejder
Hans Schnejder
byggeleder
Tlf. 40 64 11 89
Mail: hans@lme.as
Hans Henrik Løgkær
Hans Henrik Løgkær
byggeleder
Tlf. 40 53 61 34
Mail: hans-henrik@lme.as
Henrik Dueholm
Henrik Dueholm
serviceleder
Tlf. 40 64 11 85
Mail: henrik@lme.as
Lars P. Stobberup
Lars P. Stobberup
byggeleder
Tlf. 40 64 11 83
Mail. lars@lme.as
Carsten Christensen
Carsten Christensen
byggeleder/kloakmester
Tlf. 40 64 11 88
Mail: carsten@lme.as
Lene Svenningsen
Lene Svenningsen
administration
Tlf. 60 12 15 33
Mail: lene@lme.as